Kartica imena

Mr Jinx

Mr Jinx — izbor izvora, odličen za samce.

Vsi stili
Žival
Mačka
Spol
Samček
Priljubljenost
Priljubljeno
Dolžina
6 črk
Zlogi
1
Zven
Močan zven
PomenA cartoon cat from "The Huckleberry Hound Show"
VirEditorial

Zaradi izvora ostaja Mr Jinx preprost za izgovor: 6 črk, 1 zlog(a) in zven, ki je močan — vaš ljubljenček ga bo hitro usvojil.

Ime pomeni »A cartoon cat from "The Huckleberry Hound Show"« — lepa zgodba za k veterinarju ali v park.

Kratka imena z jasnimi samoglasniki se dobro ločijo od vsakdanjega govora — prav to odlikuje ime Mr Jinx in olajša učenje priklica.

Lastniki (mačka) pogosto izberejo prav Mr Jinx. Spodnje kartice ponujajo še več imen v istem slogu.

Mr Jinx
Zakaj deluje

A cartoon cat from "The Huckleberry Hound Show"

  • Zveni izrazito živalsko.
  • Deluje v več jezikih.
  • Tudi v vsakdanu lahko izgovorljivo.
Dobro je vedeti

Vprašanja o imenu Mr Jinx

Je Mr Jinx dobro ime za žival (mačka)?

Da: Mr Jinx je, dovolj kratek za klic v parku in dovolj razločen v vsakdanu.

Katerim živalim pristaja ime Mr Jinx?

Mr Jinx se največ uporablja za: mačka; pristaja za samce, ne glede na pasmo ali velikost.

Sorodna imena

Imena s podobnim občutkom

Razišči več
Zbirke

Priljubljeni načini brskanja

Odpri iskanje